Firma Mediafan jest organizacyjnym rozwinięciem firmy
RAK-SYSTEM (Administrowana przez RAK-SYSTEM).

Firma RAK-SYSTEM powstała w 1991 roku jako spółka zajmująca się początkowo głównie tuningiem i serwisem samochodów oraz przygotowaniem samochodów do sportu kwalifikowanego.

Firma bazowała na doświadczeniach i tradycji rodzinnej twórcy polskich samochodów wyścigowych RAK, Jerzego Jankowskiego, znanego przed laty zawodnika wyścigowego i konstruktora wielu wyczynowych samochodów i motocykli.

Posiadając bardzo dobre rozeznanie w motoryzacyjnych produktach olejowych i ich faktycznych cechach użytkowych i jakościowych, firma zajeła się również ich dystrybucją, oferując produkty tylko sprawdzonych firm - dla "wymagających" klientów.

W kolejnych latach firma rozszerzyła swoje działania na usługi car-audio (w tym wieloletnia współpraca z Kliniką dźwięku) oraz na ofertę w zakresie domowego wyposażenia audio, video i działalności estradowej.
Aktualnie Firma Mediafan RAKSystem, prowadzona przez Wojciecha Jankowskiego, oferuje kompleksowe usługi w zakresie: domowych systemów audio-video, ich instalacji, zabudowy oraz możliwość nabycia kolumn głośnikowych, subwooferów, amplitunerów, wzmacniaczy, odtwarzaczy DVD/CD/Blu-ray, przewodów głośnikowych i sygnałowych, elementów montażowych, stojaków głośnikowych i wielu innych elementów systemu audio-video --> Doskonałe brzmienie audio
W naszej ofercie jest również miejsce na produkty i usługi estradowe
--> art&sport promo

Istotą naszej oferty jest proponowanie produktów cechujących się doskonałą proporcją wysokiej jakości do przystępnej ceny.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do naszej siedziby.