Doskonałe brzmienie muzyki, pełne ekspresji, dynamiczne dzwieki widowisk sportowych, muzycznych i filmów. Perfekcyjne STEREO 
i przestrzenny dzwięk w systemie 5.1 i 7.1 to niezbędny, najważniejszy element mediów w każdym domu.

 

Jak to osiągnąć?


bezpłatne konsultacje - projektowanie konfiguracji kina domowego wraz z wyceną!

konsultant: +48 602 108 085

    
   
Firma MediaFan (RSA), jako sklep firmowy-hurtownia, oferuje starannie wyselekcjonowany, wysokiej jakości sprzęt audio renomowanych firm, takich jak Magnat, Heco, Cerwin-Vega, Earthquake, Piega, Kenwood, Hertz, Oehlbach. Oferujemy również sprzęt audio-video producentów mniej znanych, oraz niezbędne akcesoria, takie jak stojaki i uchwyty głośnikowe (stojące i wiszące), stoliki na sprzęt audio-video, jak również szeroką gamę przewodów sygnałowych (cyfrowych i analogowych) oraz głośnikowych i zasilających.

  W naszej ofercie znajduje się także kompleksowe przygotowanie pomieszczeń do zainstalowania oraz odsłuchu urządzeń audio-video (projekty konfiguracji sprzętu audio-video we wskazanym pomieszczeniu, prowadzenie kabli głośnikowych i sygnałowych w ścianach, sufitach, przepusty kabli do ekranów TV itp).

Ramowa oferta wraz z cennikiem typowych prac - oferta audio-video.

Wybrane produkty cechuje doskonała proporcja wysokiej jakości do przystępnej ceny .
Kolumny głośnikowe, systemy nagłośnienia, tunery, wzmacniacze, w systemie Hi-Fi i DVD, proponujemy w sprawdzonych, perfekcyjnych konfiguracjach.
Zapewniamy równeż fachowe doradztwo, oraz możliwość odsłuchu sprzętu przed zakupem (kolumny głośnikowe), czy sprawdzenia ich brzmienia w konfiguracji ze sprzętem posiadanym przez Klienta.
Produkty sprzedajemy w systemie hurtowym oraz sklepu firmowego - stosując w zależności od rodzaju transakcji wysokie rabaty, co sprawia, iż mamy najlepsze ceny na rynku.


Oferta audio profesjonalne-estradowe --> art&sport promo

Zapraszamy do naszej siedziby!